pubg failed to initialize steam hatası çözümü

Bazı PUBG oyuncuları, pubg failed to initialize steam hatası, seklinde bir problemle karşılaşıyorlar. Bu hata oyunun oynanmasına engel oluyor ve oyunu oynamak için bu hatanın çözülmesi gerekiyor. Bu hatadan kurtulmak için bu yazıyla birlikte bazı çözüm önerileri tavsiye ettik. Bu düzeltmeleri kontrol edin ve hatayı çözmek için adımları uygulayın

Steam’i yeniden başlatın

Steam’i görev yöneticisinden sonlandırarak, yeniden başlatmak, pubg failed to initialize steam hatası çözümü, için uygulanabilir.. Bunu yapmak yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1) Görev yöneticisini açın.
2) Şimdi, işlemler sekmesini tıklayın.
3) Şimdi, Steam ve PUBG (TslGame) uygulamasını sağ tıklayın
4) tek tek, hepsi için görevi Sonlandır/işlemi Sonlandır’ı tıklayın.
5) Steam istemcisini tekrar çalıştırmak ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol etmek için PUBG’Yİ çalıştırın.

Sorun düzelmediyse aşağıdaki yönteme geçin…

Steam’i Administrator olarak çalıştırın

pubg failed to initialize steam hatası çözümünde uygulanacak diğer şey de şudur. Steam istemcinizle ilgili görev ayrıcalığı sorunları olabilir. Steam istemcisini yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için aşağıda verilen adımları izleyin.

1) Dosya Gezgini’ni çalıştırın klavyenizdeki Windows logo ve E tuşlarına aynı anda basarak çalıştırabilirsiniz ve ardından Steam’in yüklü olduğu klasöre gidin bu klasör varsayılan olarak C:\Program dosyalar (x86)\Steam \ veya C:\Program Files\Steam yoludur
2) Steam exe ye sağ tıklayın
3) Yönetici olarak çalıştır’ı tıklayın.
4) Şimdi oyunu çalıştırın ve kontrol edin.

Aygıt sürücülerinizi güncelleyin

Sistemimizde meydana gelen sorunların çoğu yanlış veya hatalı aygıt sürücülerinden kaynaklanmaktadır. Sürücülerin güncellenmesi, aygıt sürücüleri nedeniyle bir hata oluşuyorsa pubg failed to initialize steam hatası çözümü konusunda yardımcı olabilir.
Sürücüleri güncelleyin ve sorunu kontrol edin.

Oyunun tam ekran optimizasyonunu devre dışı bırakın

Bu sorun, oyunun tam ekran optimizasyonunu devre dışı bırakarak düzeltilebilir, Bunu devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları deneyin.

1) Dosya Gezgini’ni açın ve Steam’ini yüklü olduğu yere gidin bu varsayılan olarak C:\Program dosyalar (x86)\Steam \ veya C:\Program Files\Steam\ yoludur ve ardından steamapps\common\TslGame\Binaries\Win64\ yoluna gidin.
2) Şimdi, tslgame veya TslGame exe dosyasına sağ tıklayın
3) Özellikler’i tıklayın.
4) Uyumluluk sekmesini tıklayın ve tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak onay kutusunu işaretleyin.
5) Tamam’ı tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir