Whatsapp mesajlar kayboluyor, şeklinde bir problem yaşıyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Bazı whatsapp mesajlarınızın kaybolduğunu gördünüz ve nasıl geri getireceğinizi bilmiyorsunuz… Tüm whatsapp sohbetlerinizi silmeniz olası değildir, çünkü whatsapp konuşmalarını silmek için telefon numaranızı doğrulamanız gerekir. WhatsApp mesajlarınız siz silmeden aniden kaybolduysa, sohbetlerinizin whatsapp arşivine gitmiş olması daha olasıdır.

Kaybolduğunu hissettiğiniz belirli bir mesajı arıyorsanız, sadece whatsapp arama özelliğini kullanın ve bireysel mesajı arayın böylelikle, arşive kolayca erişilebilir ve herhangi bir sorun çıkmadan, whatsapp sohbetlerini geri getirebilirsiniz.

Telefonunuzda “Whatsapp” ı açın ve alt menü çubuğunda “sohbetler” e dokunun. İşte tüm sohbetlerinizin olduğu yer, ama şu an hiçbiri yok!

Arşivlenmiş sohbetleri hemen bulamazsanız, endişelenmeyin, onları nasıl bulacağımızı açıklıyoruz. Sadece okumaya devam edin

Ekranda aşağı doğru kaydırın ve “arşivlenmiş sohbetler” seçeneği ile ilgili bir giriş alanı görünecektir.

Arşivlenmiş sohbetler bağlantısını görmek için aşağı kaydırın

“Arşivlenmiş sohbetler” i seçtikten sonra, aradığınız tüm “silinmiş” sohbetleri görmelisiniz ve bu sayede, Whatsapp mesajlar kayboluyor, sorununu çözmüş olmanız gerekir. Fakat ne yazık ki bir kerede tüm whatsapp konuşmalarını geri getirmek için bir seçenek programda mevcut değildir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz