Bu yazıda, j530f u5 root, atma işlemlerini detaylı bir şekilde anlatacağız. Bu telefonu rootlamak, gayet basit olup, ihtiyacınız olan tüm dosyalar ve anlatım bu yazıda yer almaktadır. Cihazınızı rootlama işlemlerine başlamadan önce, aşağıdaki linkten, root işlemlerinde size gerecek olan 3 adet dosyayı indirip, bilgisayarınızın diskine kaydedin.

Bu dosyalar, j530f u5 root, işlemi yapmak için gerekli Boot.img dosyası ve root attıktan sonra, cihaza yüklenmesi gereken, magiskmanager.apk dosyası ve son olarak boot.img dosyasını, telefona flaşmakta kullanacağınız odin programıdır

Dosyaları aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indirin

j530f u5 root dosyaları

j530f u5 root

Dosyalar bilgisayarınıza indikten sonra, telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayara bağlayın ve odin programını çalıştırın. Cihazınız odin tarafından tanınacaktır ve Id:COM bölümünde, yeşil renk yanacaktır.. Cihazınızın seri numarasını pencerede göreceksiniz.

Bu pencerede, cihazınızı rootlamak için,  AP düğmesine tıklayın ve google drive klasöründen indirdiğiniz, boot.img dosyasına göz atın.. Dosyayı seçtikten sonra, herşey tamamsa, start düğmesine tıklayın ve j530f u5 root, atma işlemleri başlayacaktır.

Rootlama işlemi tamamlandığında, cihazınızı kapatıp açın ve magiskmanager.apk isimli dosyayı, telefonunuzun, dahili hafızasına atın. Daha sonra dahili hafızadan, bu APK dosyasının üzerine dokunarak, magisk manager uygulamasının kurulumunu yapın. Bu uygulama, rootlanmış cihazınızda, ilgili root seçeneklerini düzenlemenize izin vermektedir.

j530f u5 root, atmak gördüğünüz gibi gayet kolaydır. Eğer telefonunuzu odin programına tanıtamazsanız, bilgisayarınıza samsung sürücülerini yükleyin. Sorun kalmayacaktır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz