En iyi video dönüştürme programları

Tüm formatların video oynatıcıda oynatılmasına izin verilmez. Videolarınız bilgisayar tarafından kabul edilebilse bile, tabletler, telefonlar vb.gibi mobil cihazlarda oynatılabileceği anlamına gelmez. Bu nedenle, birçok durumda, “format desteklenmiyor” hata mesajını göreceksiniz, bu da insanların videodan zevk almaya hazırlanırken hayal kırıklığına uğramasına neden oluyor.

Bu durumda devreye WonderFox HD Video Dönüştürücü uygulaması giriyor. Bu program sadece bir video indiricisi değil, videoları aynı zamanda tüm cihazlar tarafından desteklenen ortak biçimlere hızlı ve kolayca dönüştüren bir yazılım olarak görev yapıyor.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro nedir?

WonderFox HD Video Converter Factory Pro video indirme, video formatlarını dönüştürme, video düzenleme vb. gibi sorunları, birkaç basit tıklamayla hızlı bir şekilde çözmenizi sağlayan çeşitli özelliklere sahip profesyonel bir video formatı dönüştürme programıdır.

Daha da şaşırtıcı olan şey, kullanıcıların video kalitesinden ödün vermeden disk alanını boşaltma amacına ulaşmak için video boyutunu ufaltmasına yardımcı olabilmesidir.

Yukarıda belirtildiği gibi, WonderFox HD Video Converter Factory Pro birçok ilginç özelliğe sahiptir, burada programın ana özelliklerine odaklanacağız.

300 + siteden, online videolar indirin

Videolar, yeni bir eğlence türü olarak, aynı zamanda önemli bir öğrenme aracıdır. Giderek daha fazla insan, daha fazla video izleyerek yeni bilgi ve beceriler öğrenmektedir. Ancak, bazen kötü ağ koşullarıyla karşılaşabiliriz, bu sebeple WonderFox HD Video Converter Factory Pro, YouTube, Vimeo, Facebook, Twitter, Hulu, Liveleak vb.gibi 300’den fazla video sitesinden favori videolarınızı indirmenize yardımcı olacak etkili bir çözüm sunar.

Videoları 500’den fazla farklı formata dönüştürün

Videoyu video paylaşım sitesinden indirdikten sonra format kabul edilmediği için izleyemediğiniz oldu mu? Neyse ki, WonderFox HD Video Converter Factory Pro, videoları orijinal formattan MP4, MKV, MPG, AVI, MOV, WMV, VOB, MTS, 3GP, WAV, MKA vb.dahil olmak üzere 500’den fazla farklı formata dönüştürmenizi sağlıyor

Videoları zahmetsizce düzenleyin

Aynı video her zaman herkesin tercihlerini karşılamıyor, video rengini, efektini vb. değiştirmek isteyebilirsiniz. Videoları kesmek, videoları döndürmek, videoları kırpmak, videolara özel efektler eklemek, tüm videoları bir araya getirmek vb için WonderFox HD Video Converter Factory Pro kullanabilirsiniz

WonderFox HD Video Converter Factory Pro’nun diğer özellikleri

Popüler olan birkaç ana özelliğe ek olarak, dikkat bazı ek kullanışlı özellikler de vardır.

• Birden fazla cihaz için, telefon, tablet, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, TV, vb video dosyalarını dönüştürebilirsiniz.
* SD videoları HD videolara dönüştürün.
* Kolay kayıt ekranı.
* Fotoğrafları ve videoları GIF animasyonuna çevirin.
* Videolardan ses dosyalarını ayıklayın.
* Videolara altyazı ekleyin.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro ile video formatlarını nasıl dönüştürebilirim?

Adım 1: programı yükleyin ve videoları yüklemek için “Dosya Ekle” yi tıklayın.
Adım 2: yazılım arayüzünün sağ tarafına tıklayarak çıkış formatını seçin.
Adım 3: video formatlarını dönüştürmek için “Çalıştır” düğmesine basın.

Artılar:
• Kolay kullanım.
* Çok dilli arayüz farklı bölgelerdeki kullanıcılara hizmet verebilme özelliği.
* Toplu dönüştürme modu desteği.
* Hızlı dönüşüm
* Kayıpsız video.

Eksiler:
* Mac sürümü yok.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro’nun sadece bir video dönüştürücü olduğunu düşünüyorsunuz. ancak video indirme, video düzenleme, kayıt ekranı ve çok daha fazlası bu programla birlikte kullanılabilmektedir eğer birden fazla görev yapabilen bir dönüşüm programı arıyorsanız bu programı deneyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir