POCO C40 ne zaman piyasaya sürülecek?

Xiaomi’nin alt markası POCO, yakın bri zamanda, yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda F4 GT’nin Türkiye’de ki tanıtımını gerçekleştiren Xiaomi, uygun fiyatlı C serisini de global pazara sürmeye hazırlanıyor.

Daha önce NBTC, BIS ve TDRA sertifikasyon sitelerinde boy gösteren, POCO C40’ın çıkış tarihi de belli oldu. POCO, yeni modelin tanıtım tarihini ve öne çıkan bazı özelliklerini Twitter’dan duyurdu. Buna göre model, 16 Haziran‘da piyasaya cıkacak.

Yeni model, akıllı telefon, 6,71 inçlik ekrana sahip olacak. Bu onu simdiye kadar piyasaya sürülmüs en büyük ekranlı POCO modeli yapıyor. Cihaz 6.000 mAh’lik bir pille birlikte geliyor.

Xiaomi 12 Ultra, Leica lensle görüntülendi.

POCO cihazlarda, sıklıkla karşımıza çıkan dikdörtgen kamera kurulumu bu modelde de bulunacak. Telefon islemcisi icin henüz bir açıklama yok. Ancak JLQ‘nun JR510 yonga setinden güc alması beklenmekte..

POCO C40‘da bulunan parmak izi okuyucu bu modelde arka panele konumlandırılmış gözükmekte. Wi-Fi 2.4 GHz ve 5.0 GHz gibi bağlantı özellikleriyle birlikte gelecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir