Kullanıcıların favori uygulaması Whatsapp artık eski sürümlerden tamamen farklı. Özellikle Facebook whatsapp’ı satın aldıktan sonra, uygulama içinde birçok değişikliğe gitti.  Whatsapp’ın kendi özelliklerinin yanı sıra, whatsapp mesajlarını planlamak, whatsapp çağrılarını ve video çağrılarını kaydetmek için üçüncü taraf uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Hepimiz WhatsApp profilimizi kimin görüntülediğini bilmek istiyoruz fakat WhatsApp’ın resmi olarak böyle bir özelliği olmadığını da biliyoruz. Bu yüzden, whatsapp profilime kim bakti, makalesini yazdım. WhatsApp ekibi, kullanıcıların gizliliğini ihlal ettiği için bu işlevi şu anda sunmuyor fakat bazı üçüncü parti geliştiricilerin çalışmalarının, bir sonucu olarak, size WhatsApp profilini ve profil resmini görüntüleyenlerin kim olduğunu bildiren bazı üçüncü taraf uygulamalar vardır

Whatsapp profilime kim bakti, Android’de WhatsApp Profilinizi Kimler Görüntüledi Nasıl Anlarsınız ?

Birinin WhatsApp profilinizde casusluk yapıp yapmadığını ve onun kim olduğunu bulmaya yarayan bir yazılım mevcuttur fakat bu uygulama Google Play Store’da kullanılamıyor, ancak google’a who viewed my profile apk yazarak, apk dosyasına kolaylıkla erişebilirsiniz

Bu yazılımı kullanmak gayet basittir ve sadece indirmek ve yüklemek yeterlidir. Yazılım kurulduktan sonra size son yirmi dört saat içinde WhatsApp profilinizi kontrol eden kullanıcıları gösterecektir.

Bu uygulamayı yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklardan Android uygulamalarının yüklenmesine izin vermeniz gerekebilir. Bu nedenle, Aygıt Yönetimi altında Ayarlar -> Güvenlik -> adresini ziyaret edin, Bilinmeyen Kaynaklara izin verin.
Şimdi uygulamayı yükleyin ve çalıştırın
Büyük yeşil renkli Scan’ düğmesine basın

Whatsapp profilime kim bakti, Iphone da WhatsApp Profilinizi Kimler Görüntüledi Nasıl Anlarsınız ?

WRevealer, iPhone veya iPad için WhatsApp programında sizi kimin takip ettiğini anlamanızı sağlayan başka bir uygulamadır. Bu uygulama sadece iOS cihazlar için vardır ve android sürümü mevcut değildir

WRevealer iOS 8 ve 9 + cihazlar için bir Cydia tweak tooldur ve cihazınızın jailbreakli olmasını gerektirir. Bu ücretli bir yazılımdır ancak çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için kullanmak mümkündür bir günlük deneme hakkınız vardır. Eğer memnun kalmazsanız aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Whatsapp profilime kim bakti, iPhone ve iPad de WRevealer Nasıl Kullanılır?

WRevealer’ı cihazınıza yükleyin.
Uygulamayı çalıştırına bir giriş ekranı görürsünüz. Uygulamanın herhangi bir özelliğini kullanabilmek için bir hesap oluşturmanız ve oturum açmanız gerekir.
Ardından WhatsApp -> Kişiler -> Yenile’yi açın.
Bunu yaptıktan sonra, WRevealer’a dönün ve sağ taraftaki Ara düğmesine basın.
Arama yapmak biraz zaman alacak ve sonra size bir arama raporu sunulacaktır. Ayrıca, raporları kaydetmenize olanak tanır.

Bu uygulamayı kullanmanın tek dezavantajı, ilk ücretsiz günden sonra ödeme yapmanız gerektiğidir. Ücretsiz günden sonra, sizin için 3 abonelik planı vardır Aylık, 6 aylık ve Yıllık fiyatlar sırasıyla 10 dolar, 51 dolar ve 84 dolardır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz