Z3x Box Samsung Tool Pro, Samsung telefonlar için muhteşem bir mobil araçtır. Z3X box, son güncellemesi ile birlikte, Z3x Timin offical sayfasından yüklenebilir. Z3x, nedir, nasıl kullanılır isimli bu yazıda, araç hakkında bilgi verilecektir

https://z3x-team.com

Z3X, Samsung Tool nedir?

Z3X Samsung Tool kullanarak, samsung cihazınızı box ya da box kullanmaksızın kolaylıkla flashlayabilir istediğiniz tüm işlemleri samsung cihazınıza uygulayabilirsiniz.

Z3x, Samsung Tool Pro’yu yüklemeden önce

Avast Internet Security veya Kaspersky kullanıyorsanız, bu programı devre dışı bırakın. z3x Samsung aracını çalıştırmak için PC’nizdeki antivirüsleri devre dışı bırakmanız gerekir.

Samsung akıllı telefonlar iPhone’dan sonra akıllı telefon sektöründe en büyük markadır. Z3x Samsung Tool Pro, aracı, Samsung kullanıcıları için adete bir teknik servis gibidir. Samsung akıllı telefonlarla ilgili tüm sorunlar bu aracı kullanarak çözülebilir. Bu aracın piyasaya sürülmesiyle birlikte, milyonlarca kullanıcı tarafından popülerlik kazandı. Z3x Box Samsung aracının tüm özelliklerini keşfetmek bu gönderide mümkün olmayacaktır.

Bu telefonun çeşitli durumlarda yeniden flashlanması yeni kullanıcılar için kolay değildir örneğin telefon hard brick olduğunda, cihazı kurtarmak için uzmanlığa ihtiyaç vardır. Bu aracı kullanarak, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Basitçe, uygulamayı indirmek Windows tabanlı pc’ye yüklemek, bilgisayarınıza cihazı bağlamak ve programdaki düğmelere dokunmak yeterlidir.

Z3x Box Samsung aracının arayüzü, çoklu dil seçimi ile dünyanın her yerinde  kullanılmaktadır. Hatta dili düzenlemek mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz