Windows için mi PC Suite indirmek isteyen bir sürü insan vardır. Mi PC Suite, Xiaomi’nin Normal USB sürücüsünden daha fazlasıdır, çünkü bir USB sürücüsü telefonunuzu PC’ye bağlar Mi PC Suite, telefonunuzla kolay bir çalışma ortamı oluşturmak için daha fazla seçenek sağlar.

Mi PC Suite kullanımı, Cihazınızı doğrudan mi PC suite ile güncelleyin

Mi PC Suite, Xiaomi telefonunuzu, kolaylıkla güncelleme imkanı sunar. Basitçe, cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve yükseltme seçeneğine dokunun. Telefonunuzu yükseltmek bu kadar kolaydır.

Mi PC Suite kullanımı, Ekran Görüntüsü alma

Xiaomi telefonun ekranını bilgisayarınızın ekranında yayınlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir üçüncü taraf yazılıma gerek yoktur. Ayrıca, bilgisayarda Windows PC’den doğrudan ekran görüntülerin almanızı sağlar.

Bunu farklı bir şekilde yapmak istiyorsanız kişisel bilgisayarınıa, üçüncü taraf yazılım kurmanız ve Screencast alternative ile temasa geçmeniz gerekir fakat xiaomi Phone manager uygulaması bu durumu oldukça basitleştirmiş ve üçüncü taraf yazılım kullanmanıza gerek kalmaz

İnternet Paylaşımı

Mobil interneti bilgisayarınızda kullanmış olabilirsiniz, ancak bilgisayarınızın internet bağlantısını, cep telefonunuzda kullanmaya ne dersiniz? Mi pc suite, size bu imkanı sağlar. Mİ phone supervisor, bilgisayarınızın internetini, Mİ telefonunuzla paylaşmanıza izin verir

Mi PC Suite kullanımı, Yedekleme ve geri yükleme işlevi:

Mi PC suite kullanarak fotoğraf, video,  müzik ve diğer belgelerin yedeğini alabilir ve istediğiniz zaman onları geri yükleyebilirsiniz. Mobil verilerin yedek dosyasını saklıyorum, böylece veri kaybı durumunda bir geri yükleme gerçekleştiriyorum.

Kullanıcı Dostu Dosya Yöneticisi

Telefon ve bilgisayar arasında fotoğraf, müzik ve video taşıyabilirsiniz. Ve dosya Gezgini oldukça hızlı ve kullanıcı dostudur

Mi PC Suite İndir

Mi PC Suite bilgisayarınıza nasıl kurulur?

Mi computer Suite’i kişisel bilgisayarınıza yüklemek çok basittir. Başlamak için mi pc suite dosyalarını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve ardından kurulum programını çalıştırın. Ekrandaki talimatları izleyin. Başarılı bir kurulumdan sonra, masaüstünüzde mi PC Suite’in bir kısayol simgesini görebilirsiniz.

 

 

Mİ PC Suite nedir?

Xiaomi PC Suite müzik, fotoğraf, video ve uygulamaları aktarmak için kullanılabilir. Ayrıca, bilgisayarı internete bağlamak ve mesaj göndermek için de kullanılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz